راهنمای خرید

راهنمای خرید سرویس قاشق و چنگال

خب حال می‌خواهیم به این سوال پاسخ دهیم: سرویس قاشق و چنگال چه مارکی خوبه؟

در بین برندهای خارجی، سرویس‌های قاشق و چنگال تولید شده در کشور آلمان از کیفیت بالایی برخوردارند و در این صنعت در دنیا حرف اول را می‌زنند. برند زولینگن بهترین مارک قاشق و چنگال آلمانی به حساب می‌آید، از دیگر برندهای خوب و با کیفیت قاشق و چنگال خارجی می‌توان به سولایتر، بوگاتی، پالرمو، ام جی اس،‌ وی ام اف، نیولایف اشاره کرد.

بهترین برند موجود در ایران که ضمانت معتبری داره عرشیا است.

قاشق و چنگال مات یا براق؟

اینکه بخواهید قاشق و چنگال مات بخرید یا براق کاملاً به سلیقه شما بستگی دارد. هر کدام از این مدل قاشق و چنگال ویژگی‌هایی دارند که آن‌ها را بیان می‌کنیم آنگاه می‌توانید راحت‌تر تصمیم بگیرید.

ویژگی قاشق و چنگال مات

این نوع قاشق و چنگال‌ها در برابر خط و خش مقاوم‌تر هستند و چنانچه دچار خط و خش شوند آنچنان به چشم نمی‌آید. قاشق و چنگال‌ مات به گونه‌ای ساخته شده‌اند که قابل شستشو در ماشین ظرفشویی هستند بدون آنکه آسیبی ببینند. همچنین این نوع قاشق و چنگال‌ها لکه‌ها را کمتر نشان می‌دهند.

ویژگی قاشق و چنگال براق

قاشق و چنگال‌های براق به واسطه درخشش و انعکاس نوری که دارند بسیار زیبا و جلوه‌گر هستند و به دلیل همین براقیت آن‌ها بسیاری این نوع قاشق و چنگال را ترجیح می‌دهند. این نکات را در ارتباط با قاشق و چنگال براق در نظر داشته باشید که قاشق و چنگال‌های براق را پس از شستشو باید فوراً خشک نمود زیرا قطرات آب اگر به خودی خود بر روی آن‌ها خشک شوند باعث ایجاد لکه می‌شوند و جلوه زیبایی ندارند. همچنین این قاشق و چنگال‌ها به راحتی دچار خط و خش می‌شوند پس قاشق و چنگال براق نسبت به قاشق و چنگال‌های مات احتیاج به مراقبت بیشتری دارند.

تولید کنندگان در این زمینه طرح‌هایی را روانه بازار کرده‌اند که پاسخگوی سلیقه همه مشتریان باشد و چنانچه مشتری بین دو نوع براق و مات نتواند انتخاب کند، مدل‌هایی وجود دارد که به صورت ترکیبی مات و براق هستند و طرح‌های زیبایی نیز دارند و مشتری می‌تواند از بین آن‌ها انتخاب و خرید خود را انجام دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *