نحوه کار با آبمیوه گیری 850 وات عرشیا

 

آبمیوه گیری یکی از روش‌های سالم و مفید برای مصرف میوه‌ها و سبزیجات است. آبمیوه گیری 850 وات عرشیا یکی از دستگاه‌های معروف و پرطرفدار در بازار است که با توجه به قدرت بالای موتور آن، برای استفاده در خانه و رستوران‌ها مناسب است. در این مقاله، نحوه کار با آبمیوه گیری 850 وات عرشیا به شما آموزش داده می‌شود.

 

1. پیش‌آماده سازی میوه‌ها و سبزیجات قبل از هر کاری، باید میوه‌ها و سبزیجات را بشویید و خشک کنید. سپس میوه‌ها و سبزیجات را به اندازه مناسب برش داده و برای آبمیوه گیری آماده کنید. در صورتی که میوه‌ها دارای هسته هستند، باید قبل از آبمیوه گیری آن‌ها را خارج کنید.

Juicer 3 77939

 

2. نصب و راه‌اندازی دستگاه پس از پیش‌آماده سازی میوه‌ها و سبزیجات، باید دستگاه را نصب و راه‌اندازی کنید. برای نصب دستگاه، ابتدا باید ظرف مخصوص آن را در جای مناسبی قرار داده و سپس باید موتور دستگاه را به برق وصل کنید. برای راه‌اندازی دستگاه، باید دکمه روشن و خاموش را فشار داده و سپس میوه‌ها و سبزیجات را به دستگاه اضافه کنید.

 

3. استفاده از دستگاه بعد از نصب و راه‌اندازی دستگاه، باید میوه‌ها و سبزیجات را به دستگاه اضافه کنید. برای آبگیری از میوه‌ها و سبزیجات، باید دستگاه را با توجه به نوع میوه یا سبزیجاتی که قرار است استفاده شود، تنظیم کنید. برای تنظیم شدت دستگاه، باید دکمه‌ای که در بالای دستگاه قرار دارد، را به میزان مورد نظر تنظیم کنید.

 

4. پایان کار و تمیز کردن دستگاه پس از استفاده از دستگاه، باید آن را تمیز کنید. برای تمیز کردن دستگاه، باید ابتدا میوه‌ها و سبزیجاتی که در دستگاه مونده‌اند، را خارج کنید. سپس باید ظرف دستگاه را با آب و مایع ظرفشویی شستشو داده و خشک کنید.

 

در نهایت، نحوه کار با آبمیوه گیری 850 وات عرشیا به شما آموزش داده شد. با دنبال کردن این مراحل، می‌توانید به راحتی از دستگاه استفاده کنید و میوه‌ها و سبزیجات خود را به آسانی به آبمیوه گیری تبدیل کنید.